Když jsem byl o metr menší, kupovali mi tam rodiče hračky, na to mám velmi dobré vzpomínky. Teď už mi nic nakupují, musím dětem něco občas koupit já a to ten dojem poněkud nevylepšuje. Jestli sháníte policejní blikačku na dětské kolo, tak nemají.
Super místo pro nakupování, které je tu už opravdu dlouho. V prvním patře se nachází i dětmi oblíbené Laser Game.
Docela retro budova ale v pohodě.
Určitě nechoďte do kavárny sice krásný výhled ale zato nepříjemná obsluha donesla mi otevřený sáček cukru a vůbec si nás nevšímala byla celou dobu na mobilu nebyla ochotná.
Obchodní dům z doby totalitní, v centru města, nemá vlastní parkoviště, v blízkosti veřejné placené. Nachází se zde prodejna s papírenským a dárkovým sortimentem, prodejna domácích potřeb, dětského oblečení, dámského oblečení, koutek s mlsáním, oříšky, čaje apod., hračky a elektronika. V patře je kavárna, v létě se dá sedět na terase s pěkným výhledem na náměstí.

Dnes jsme navštívili kavárnu společně s našimi španělskými a rakouskými přáteli a to poprvé a naposledy. Kavárna je krásná, terasa taky, ale to co se nám přihodilo s obsluhou je v dnešní době neskutečné. Servírka nesla naši objednávku a ta se bohužel celá zřítila v naší blízkosti. Ne jen, že jsme dostali řádnou spršku střepů - z toho jeden do rtu v blízkosti sedícího dítěte, druhý do mého předloktí, pár jich skončilo v našem pití, ale známá z Rakouska měla špinavé celé rifle od kávy, španělský kamarád celá záda. No budiž, stane se.....ALE NIDKO SE NÁM ANI NÁZNAKEM NEOMLUVIL, slečna beze slova odešla - doufali jsme, že pro pár ubrousků, kterými by bylo možno očistit alespoň to nejhorší, ale ne......beze slova nám přínesla novou várku a opravdu ani PROMIŃTE se neozvalo, natož aby mi někdo vyměnil sklenku coly obsahující střepy z kávového hrníčku nebo se poptal, zda někdo nemá střepy v pití. Styděla jsem se za tento český servis neskutečně a blekotala, že toto opravdu není běžné a to i přesto, že nikdo z naší společnosti událost nekomentoval - známá si očistila kalhoty na WC, španělský kamarád se poptal, zda je možno v blízkosti koupit nové tričko, na rtu malého byl jen malý škrábanec a já colu nedopila. V závěru jsme se optali, zda by bylo možno, jako malou omluvu za na našem oblečení způsobenou škodu /kterou nikdo z nás nehodlal řešit/a které se nám nedostalo ani ve formě verbální, ZAKOUPIT jeden z hrníčků na kávu jako suvenýr - nebylo v žádném případě, zřejmě jsou určeny jen jako 'střelivo' pro personál, určený k odstřelování hostů beze slova omluvy.